Bize Ulaşın 0 212 854 0192 - 0 212 854 0185

  Sosyal Medya:

Arvitec

 

Arvitec Ekstrusion Teknolojileri

AGX SERİSİ: ArvitecGenesis Seri Ekstrüderleri

AGX-2500, AGX-3000, AGX-4500, AGX-6000, AGX-7500, AGX-9000 

Bir çok Firma anahtar teslim Projeler için ısrar etiğinde Arvitec hedefe odaklı komple çözümler de üretebilen ender Kalıp üretici Firmalardan biridir

Tamamen Arvitec teknolojisi ile tasarlanan ve inşa edilen  ekstrüder kuşağı Genesis’ kalıba ve ürüne odaklı özel üretim Bir Ekstrelerdir  .

Özellikleri:

Tamamen amaca odaklı bir konsept ile tasarlanmış ürünlerdir kullanımı son derece kolay ancak çok verimli ve dayanıklı .

Burgu ve Kovan:

Besleme bölgesi: Özel birKontrollü soğutma yapısı ile donatılmış, özel Arvitec tasarımı, teknik profillerin ko-ekstrüzyonu için spesifik malzemelerin kullanımı için özel.

Kovan: Çarpılmalara, aşınmaya ve yıpranmaya karşı yüksek dayanımlı bi-metal alaşımdan

Vida: Tasarımı, geometrisi ve yüzey işlemesi ürünün ihtiyacına üretilmektedir. 

Bütün donanımlar en tanınmış imalatçılar TPV, TeknorApex, Santoprene, Tefabloc’un üretim malzemeleri ile test edilmiştir, sonuçlar teknik profillerin ekstrüzyonu ve ko-ekstrüzyonunda elde edilen mükemmel kaliteye işaret etmektedir.

Şanzıman ağırlığı ve kapasiteye bağlı olarak aktarılabilen torka sahip tek vidalı ekstrüderler için tasarlanmış olan, ZPE SERİSİNDEN ZambelloŞanzıman.

Motor ABB ve invertör (evirici) ABB/AC

Düşük dalgalı enerjiye dayanıklı ve kompakt motor. Cebri havalandırma ve dahili enkoder.

Malzemenin basıncını ve erime noktasını ölçen sensörler. Makine için bir güvenlik sistemi de olmanın yanı sıra, sensörler herhangi bir anda imalat sürecinin kalitesini analiz etmemize yardım eder.

Eriyik sensörü veya kütle sıcaklık ölçer ceketin içerisindeki plastik kütlesinin tam sıcaklığını kesin bir şekilde ölçer.

Yüksek performanslı elektrik dirençleri yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır ve stabilite ve uzun ömürlülüğü arttıran yüksek kaliteli nikom ve mikasinden imal edilmiştir.

Electikdolabı: Arvitec tarafından üretilen, Omron ve Siemens kontrol sistemleri ile donatılmış ve ekstrüderin dokunmatik bir ekran ile kontrol edilmesini sağlayan sisteme sahip kontrol programı

 

Ekstrüzyon Ekipmanları

ARVITEC

EKSTRÜZYON TEKNOLOJİSİ

 

Ekstrüzyon Ekipmanları 

Fabrikamızda profillerin ekstrüzyonuna yönelik her türlü makineyi geliştirmekteyiz. Ekstrüderlerimiz, kalibrasyon tezgahlarımız, hidrostatik banyolarımız ve kesicilerimize kadar her türlü ekipmanı tasarlıyor, inşa ediyor ve tasdik ediyoruz.

Ortaklarımızla işbirliği içerisinde, lazer veya mürekkepli yazıcılardan sanayi tipi alüminyum veya paslanmaz çelik kaynak makinelerine, boyutsal kesitin kadar yüzeyin yapay görüntülemenin kontrol edilmesi, tasarıma göre kalıp kesilmiş ve özel-üretim, düz, bükme ve enjeksiyon makineleri.  

ARVITEC

EKSTRÜZYON TEKNOLOJİSİ


 

 

Termoplasttik Kalıplar ve Kalibratörler

Arvitec Termoplasttik  Kalıplarımız bütün bilinen polimer teknikleri için ve özel profillerin ekstrüzyonuna yöneliktir: P.V.C. / P.P. / P.M.M.A. / P.C /H.D.P.E. / L.D.P.E. / P.S. / P.U. / P.A. / vb. Piyasada çok rekabetçi bir fiyat ile yüksek üretim performansı ve en iyi kalitede neticelendirmek asıl amacımızdır.

Kalıplarımızda en gelişmiş ve aşınmaya Dayanıklı malzemelerden imal edilirler. Bütün kalıplarımız, gereken kalite sertifikaları nezrinde üretilir Tüm kalıplarımız performansı garanti edebilmek için fabrikadaki kendi Ekstrusion Hattımızda denenir  ve müşterilerimizin onayından sonra sevk edilerek teslim edilir Her kalıp mutlaka dijital olarak ön-seri numaraları ile isimlendirilir.

Gerektiğinde kalıpların müşterinin kendi tesislerinde monte edilip test edilmesi konusunda da uzman destek ekibiniz daima emrinizdedir.

Arama Yapmak İstediğiniz Kelimeyi Yazın
Arama Yapmak İstediğiniz Kelimeyi Yazın